Najlepší výrobok

Aj tento školský rok sme pokračovali v národnom projekte: „Dielne 2“, ktorý je zameraný na voľbu povolania a  zvýšenie záujmu žiakov o predmety zamerané na polytechnickú výchovu a rozvoj pracovných zručností.

 

Na záver školského roka sme sa tešili z najkrajších prác našich žiakov 5., 6. a 7. ročníka. Do súťaže sa zapojilo 30 súťažiacich so svojimi výrobkami. Všetkých 30 žiackych prác bolo ocenených vecnými cenami a sladkosťami. Najkrajšie výrobky vyberala odborná porota v zložení : Mgr. Anna Dobrovolná, PaedDr. Marianna Coganová, Mgr. Marián Karpáč, Ing. Mária Taňkošová a žiačky 9.C triedy.

 

Víťazmi v kategórii 5. ročník sú:

1.miesto: Michaela Balážová 5. B

2.miesto: Zuzana Krídlová 5. C

 

kategória 6. ročník:

1.miesto: Tamara Holubová 6. B

2.miesto: Kristína Bačová 6. B

3.miesto: Lucia Soňa Dolobáčová 6. C

 

kategória 7. ročník:

1.miesto: Mária Grecová

2.miesto: Martina Jakubkovičová

3.miesto: Zuzana Bartková

 

Srdečne blahoželáme!

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Vianočné prekvapenie…
1
Švermovácke decká sa stali súčasťou milého vianočného klipu Ondreja Kandráča a Celeste Buckingham...
Mikulášsky turnaj
turnaj
Už tradičný stolnotenisový turnaj sa tento rok niesol v znamení Mikuláša, pretože sa konal 5.decembra.
Fotogaléria