Najlepší výrobok

Aj tento školský rok sme pokračovali v národnom projekte: „Dielne 2“, ktorý je zameraný na voľbu povolania a  zvýšenie záujmu žiakov o predmety zamerané na polytechnickú výchovu a rozvoj pracovných zručností.

Na záver školského roka sme sa tešili z najkrajších prác našich žiakov 5., 6. a 7. ročníka. Do súťaže sa zapojilo 30 súťažiacich so svojimi výrobkami. Všetkých 30 žiackych prác bolo ocenených vecnými cenami a sladkosťami. Najkrajšie výrobky vyberala odborná porota v zložení : Mgr. Anna Dobrovolná, PaedDr. Marianna Coganová, Mgr. Marián Karpáč, Ing. Mária Taňkošová a žiačky 9.C triedy.

Víťazmi v kategórii 5. ročník sú:

1.miesto: Michaela Balážová 5. B

2.miesto: Zuzana Krídlová 5. C