Naša úspešná olympionička

10.12.2015 sa v priestoroch CVČ Dúha v Humennom konal už 8. ročník obvodného kola Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry v kategórii C. V okresnom kole sa každoročne stretávajú tí najlepší „znalci“ rodného jazyka z jednotlivých základných škôl okresu Humenné. Našu školu tentoraz reprezentovala  Majka Jakubová (9.C), víťazka školského kola. A skutočne dokázala svoje kvality, veď pre nás vybojovala nádherné 2. miesto. Prvenstvo jej uniklo len o jediný bodík, no napriek tomu bola naša Majka skvelá.

Majke srdečne blahoželáme, prajeme ešte mnoho ďalších úspechov a zároveň ďakujeme p. uč. PaedDr. Marcele Taňkošovej za Majkinu prípravu a podporu.

maria2

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria