Naši šikovní hokejisti

Zimný štadión v Humennom 15. marca privítal šikovných malých hokejistov zo šiestich humenských základných škôl, ktorí si zmerali svoje sily v hokejovom turnaji. Hokej je prevažne chlapčenský šport, no aj napriek tomu spomedzi 46 žiakov vykúkalo aj zopár talentovaných dievčat. Celý turnaj pre školy zorganizovali mládežnícky HK Humenské levy, Občianske združenie Junior šport klub – plus a CVČ DÚHA Humenné. Jednotlivé školy boli rozdelené do dvoch skupín a podľa umiestnenia v skupine odohrali zápasy o umiestnenie. Boj to bol urputný, nechýbali ani povzbudzujúci fanúšikovia s transparentmi. Naši žiaci vo finále bojovali ako levy a nakoniec obsadili krásne 2. miesto.

 

Mládežnícky hokejový klub sa postaral o hokejový výstroj, ktorý bol pre mnohých hráčov prekvapením, keďže prvýkrát v živote mali oblečené chrániče či prilbu. Korčuliarske umenie však mali perfektne zvládnuté, veď len nedávno absolvovali korčuliarsky výcvik…

 

Ďakujeme všetkým organizátorom za perfektnú akciu a našim talentovaným žiakom zo srdiečka blahoželáme. A kto tvoril švermovácky hokejový tím?

 

Michal Onufer 2.A, Matúš Packo 2.B, Maroš Janík 2.C, Jakub Slivka 2.C, Peter Suja 2.D,

Florián Bobaľa 3.B, Martin Harvilik 4.A, Alexandra Hirjaková 4.A, Hana Benejová 4.C

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Rozhodnutie.
Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach  Mgr. Branislava Gröhlinga
Fotogaléria