Návšteva poslanca NRSR

V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na pôde našej školy  poslanca Národnej rady  SR Branislava Grohlinga, ktorý sa už niekoľko rokov intenzívne venuje spolupráci so školami a  vzdelávaniu. Osobne sa stretáva  so žiakmi a  študentmi, učiteľmi i riaditeľmi škôl každého typu. Pôsobí vo Výbore pre vzdelávanie a snaží sa presadzovať návrhy, ktoré skvalitnia školstvo a pomôžu mladým ľuďom.

 

 

Aj my, učitelia sme svojimi názormi mohli prispieť k hodnoteniu kvality vzdelávania nielen na našej škole, či v meste, ale aj v celoslovenskom vnímaní. Jeho záujem o našu prácu si vážime a ďakujeme za priame a odborné odpovede.

 

stretnutie

Ďalšie články
Švermovčatá za kultúrou …
divadlo
Naši najmenší Švermováci sa v nedeľu 17.3.2019 spolu so svojimi vychovávateľkami rozhodli navštíviť divadelné predstavenie Ronja,
Návšteva poslanca NRSR
stretnutie
V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na pôde našej školy poslanca Národnej rady SR Branislava Grohlinga,
Fotogaléria