Návšteva poslanca NRSR

V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na pôde našej školy  poslanca Národnej rady  SR Branislava Grohlinga, ktorý sa už niekoľko rokov intenzívne venuje spolupráci so školami a  vzdelávaniu. Osobne sa stretáva  so žiakmi a  študentmi, učiteľmi i riaditeľmi škôl každého typu. Pôsobí vo Výbore pre vzdelávanie a snaží sa presadzovať návrhy, ktoré skvalitnia školstvo a pomôžu mladým ľuďom.

 

 

Aj my, učitelia sme svojimi názormi mohli prispieť k hodnoteniu kvality vzdelávania nielen na našej škole, či v meste, ale aj v celoslovenskom vnímaní. Jeho záujem o našu prácu si vážime a ďakujeme za priame a odborné odpovede.

 

stretnutie

Ďalšie články
ENGLISH STAR
star
Švermováci boli zvedaví, ako sa zdokonalili v angličtine, a preto aj tento rok využili možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže ENGLISHSTAR v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl,
Fotogaléria