Návšteva poslanca NRSR

V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na pôde našej školy  poslanca Národnej rady  SR Branislava Grohlinga, ktorý sa už niekoľko rokov intenzívne venuje spolupráci so školami a  vzdelávaniu. Osobne sa stretáva  so žiakmi a  študentmi, učiteľmi i riaditeľmi škôl každého typu. Pôsobí vo Výbore pre vzdelávanie a snaží sa presadzovať návrhy, ktoré skvalitnia školstvo a pomôžu mladým ľuďom.

 

 

Aj my, učitelia sme svojimi názormi mohli prispieť k hodnoteniu kvality vzdelávania nielen na našej škole, či v meste, ale aj v celoslovenskom vnímaní. Jeho záujem o našu prácu si vážime a ďakujeme za priame a odborné odpovede.

 

stretnutie

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria