Noc bádateľov

Piatok 11.11.  bol pre deti školského klubu veľmi neobyčajný. Prečo? Lebo deti si do školy okrem školských tašiek priniesli aj spacáky, karimatky, vankúšiky a rozhodli sa spolu s pani vychovávateľkami v škole prespať.

Správnym bádateľom nesmie chýbať bádateľská čiapka, ďalekohľad a preukaz bádateľa. To všetko  si vyrobili deti samy a mohli sa pustiť na výpravu. Prvá zástavka bolo občerstvenie. Pani kuchárky pripravili výdatnú večeru a po nej sa deti pustili do plnenia pútavých a zábavných aktivít. Najväčším zážitkom bolo pre malých bádateľov hľadanie pokladu. Pani vychovávateľky pripravili šesť hádaniek, ktoré schovali v areáli školy.  Ich úlohou bolo poklad nájsť. Všetky tri výpravy poklad našli.

Večer pred spaním sa deti ešte zahrali hry, rozprávali si zážitky a potom nasledovali rozprávky na dobrú noc. Keď sa do tried vkradla tma, príjemne unavené deti sa so svojimi pani vychovávateľkami uložili na nočný spánok.

Veľká pochvala patrí prváčikom „Bádateľom“, pretože niektorí z nich spali bez svojich rodičov prvýkrát a zvládli to na výbornú.

Fotogaléria

Ďalšie články
Fotogaléria