Noc v škole

Nebyť v noci doma. Hmmm… To je sen všetkých detí!

 

Noc z pondelka 7. mája na utorok strávilo 180 detí na super akcii Noc v škole. Najskôr sa deti ,,ubytovali“ v triedach, rozložili spacie vaky a vytiahli svojich obľúbených plyšákov. Následne zbalili malé ruksaky a nasadli do autobusu, smer Brekovský hrad.

 

Dobrodružná výprava po zrúcaninách hradu a návšteva novootvoreného múzea im učarovala a deti kúpili svojim rodičom suveníry. Príroda je plná pokladov, a preto si deti popoludnie spestrili rôznymi zábavnými aktivitami, ako napríklad objavovanie rastlín a vytváranie prírodných artefaktov z prírodnín. Neskôr pri športových aktivitách hádzali na terč, skákali gumu, hrali frisbee a nemohol chýbať futbal.

 

Chutnú večeru mali v reštaurácii Pod hradom a potom sa pobrali do školy. Po západe slnka sa deti plné zážitkov uložili do spacích vakov a pani vychovávateľky im prečítali rozprávku na dobrú noc. Tí najmenší postupne zaspali a tí starší si ešte vychutnávali nočnú atmosféru priestoru, v ktorom trávia tak veľa času pri získavaní vedomostí a poznatkov.

 

Všetko má však svoj koniec. Ranný budíček vyhnal zo spacích vakov postupne všetkých, dokonca aj tých najväčších spachtošov. Deti odchádzali plné zážitkov k svojim rodičom.

 

Veríme, že akcia sa deťom páčila a už teraz sa tešíme, ako si to zopakujeme.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Exkurzia – BUKÓZA HOLDING
bukoza
K významných drevospracujúcim podnikom na Slovensku ako aj exportérom výrobkov v európskom meradle patrí skupina spoločností BUKÓZA HOLDING,
Medzinár. deň šk. knižníc
kniznice_foto
Medzinárodný deň školských knižníc (International School Library Day) prvý raz vyhlásila Dr. Blanche Woolls,
Fotogaléria