Novembrový panák

15.novembra 2016 sa konala na našej škole programovacia súťaž pod názvom „Novembrový panák“, ktorú pripravila PaedDr. Marianna Coganová pre žiakov 6. a 8.ročníka. Ich úlohou bolo v 24 leveloch vytvoriť program pomocou jednoduchých príkazov tak, aby sa pomocou nich mohol panáčik dostať do svojho domčeka.

Hlavným cieľom tejto súťaže bolo podporiť logiku u žiakov pri tvorbe programov  a poukázať na potrebu zdokonaľovať sa v riešeniach zadaných úloh, ktoré sú základom pre rozvoj informačno-komunikačných technológií.

Prvé miesto získali dvaja žiaci Samuel Onderišin a Marek Benda (8.C), druhé miesto získal Michal Miko (8.C) a 3.miesto pripadlo Timei Kordilovej (8.C). Ceny do súťaže venovala Asociácia pre mládeže, vedu a techniku a tie potešili nielen víťazov, ale všetkých zúčastnených.

Všetkým súťažiaci srdečne blahoželáme!