Obvodné kolo FO

Dňa 16.3.2018 sa v Prešove uskutočnilo obvodné kolo fyzikálnej olympiády pre okresy Prešov, Vranov nad Topľou, Humenné a Snina.

V kategórii E pre žiakov deviateho ročníka z celkového počtu 28 súťažiacich získal nádherné 1. miesto Samuel Koribanič z 9.A.

V kategórii F pre žiakov ôsmeho ročníka z počtu súťažiacich 27 sa umiestnil na krásnom 2. mieste Richard Gerboc z 8.A a na 4.mieste Timotej Jakubov z 8.C. Vo výsledkovej listine za humenský okres je Richard na prvom mieste a Timotej na druhom mieste.

K dosiahnutému výsledku chlapcom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.