Okr. kolo Tech. olympiády

Dňa 28.11. 2019 zorganizovalo CVČ v Humennom 10. ročník okresného kola Technickej olympiády, do ktorého postúpili aj naši žiaci Veronika Vašková a Daniel Ivanič zo VIII.C triedy.

Po absolvovaní teoretických vedomostných testov pokračovali Veronika a Daniel v praktickej časti olympiády. Podľa predloženého technického výkresu zhotovili výrobok: Podložku pod kuchynský riad.

Na základe bodového hodnotenia v kategórii A s celkovým počtom 98 bodov získali pekné 1. miesto.

Srdečne im blahoželáme a držíme palce na krajskom kole v Prešove!

tech

tech2