Okr. kolo v stolnom tenise.

Dievčatá aj chlapci s medailami

23. novembra sa uskutočnilo okresné finále dievčat v stolnom tenise, kde sme postúpili zo základnej skupiny. Vo finále sme získali 3. miesto a tak sa začala písať nová história stolného tenisu dievčat na našej škole.

Bronzovú medailu vybojovali:

Alžbetka Fedurcová 6.A

Soňka Ďurašková 5.A

Emka Marcinčáková 3.A

27. novembra sa v CVČ v Humennom prebehlo okresné finále chlapcov v stolnom tenise, kde naši chlapci jednoznačne porazili všetkých svojich súperov a obhajili prvé miesto z minulého roka.

Víťazná zostava :

Adam Marcinčák 6.A

Miško Šalata 6.A

Radko Pančišin 6.A

nás bude reprezentovať na krajskom kole, ktoré sa uskutoční 27. februára 2019 v Spišskej Starej Vsi.

Blahoželáme a chlapcom držíme prsty.