Olympiáda zo SJL

sjl… Úspech spočíva v tom, že máme presne tie schopnosti, ktoré sú v danej chvíli požadované. Presne také schopnosti a úspech zažili viacerí naši deviataci, ktorí sa dňa 26. októbra 2016 zúčastnili v poradí už 9. ročníka školského kola Olympiády zo SJL.

         V popoludňajších hodinách sa stretlo 14 súťaživých deviatakov, ktorí boli odhodlaní zmerať si sily a pokúsiť sa uspieť. Sily boli vyrovnané a opäť sa potvrdilo známe – nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa, pretože postúpiť môže len jeden. Víťazkou so 100% úspešnosťou  sa stala Mirka Bartková, 9. A, ktorá nás bude reprezentovať v okresnom kole. Spoločnosť na stupienkoch víťazov jej spríjemňovali dievčatá z 9. C, Števka Petrovčinová a Dianka Lukáčová.

 

Okresné kolo olympiády sa uskutoční 15. novembra,  ale my už teraz Mirke držíme prsty pri reprezentácii nielen školy, ale aj seba.

 

Úspešní riešitelia boli viacerí a ich mená nájdete v prílohe č.1. 

 

Príloha č.1

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Švermovčatá za kultúrou …
divadlo
Naši najmenší Švermováci sa v nedeľu 17.3.2019 spolu so svojimi vychovávateľkami rozhodli navštíviť divadelné predstavenie Ronja,
Návšteva poslanca NRSR
stretnutie
V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na pôde našej školy poslanca Národnej rady SR Branislava Grohlinga,
Fotogaléria