Ovocné sady

Poslednú septembrovú stredu sa triedy 6.A a 6.B zúčastnili exkurzie v ovocných sadoch – Agromix v obci Sedliská. Keďže počasie prialo, žiaci sa poprechádzali pomedzi jednotlivé jablone, ktoré tam pestujú a každý mal možnosť si strhnúť to svoje jabĺčko. Videli rôzne odrody tohto zdravého ovocia a zároveň si mohli nazbierať slivky či maliny. Dozvedeli sa niečo o pestovaní a ošetrovaní jabĺk a o ďalších ovocných druhoch.

Zaujímavých informácií nie je nikdy dosť, a tak dúfame, že našich šiestakov táto akcia obohatila o nové poznatky.

Ďalšie články
Bábkové divadlo
Verte, neverte, aj v našej Švermovke to niekedy vyzerá ako v džungli. Preto sme všetky  dupotajúce sloníky, bojovné tigríčatá …
Noc bádateľov
Piatok 11.11.  bol pre deti školského klubu veľmi neobyčajný. Prečo? Lebo deti si do školy okrem školských tašiek priniesli aj spacáky,
Fotogaléria