Pasovačka prvákov

Stať sa prvákom je veľká vec…

Treba si zvyknúť na povinnosti, pravidlá a na kopec nových ľudí. Ako po iné roky, tak aj tento rok sa konalo v prváckych triedach Slávnostné pasovanie za školákov.

Úlohou prvákov bolo ukázať, čo všetko sa za krátky čas strávený v školských laviciach naučili. Deťom sa podarilo krátkym vystúpením potešiť nielen triednu učiteľku, vedenie školy, ale i samotných rodičov. Preto mohli byť slávnostne odmenení nielen pasovacím dekrétom, pamätnou medailou, ale i darčekom.

Naši milí prváci! Želáme vám, aby sa vaše túžby splnili, aby ste sa v škole cítili dobre a okrem vedomostí zažili i kopec radosti z objavovania, ale i spokojnosti z dobrej práce.

Veľa úspechov želajú vychovávateľky školského klubu detí.