Pasovanie prvákov

18.10.2017 sa naša telocvičňa premenila na čarovný les, v ktorom sa bývalí škôlkari „pasovali“ za skutočných prvákov. Pomocou zvieracích postáv – sovičky, žabky, zajačika a medvedíka – deti plnili rozličné úlohy. Recitáciou, spevom a tancom sa im podarilo čarovný les zachrániť…

 

Po zložení slávnostného sľubu ich sovička pasovala za prvákov Švermovákov. No nebol to len taký obyčajný sľub! Týmto aktom sa všetky statočné deti stali žiakmi našej školy. Za odmenu si prváci domov odniesli krásne darčeky a pasovacie dekréty.

 

Spokojnosť rodičov a úsmevy detí potvrdili, že sa im akcia páčila. Na záver našim prvákom želáme veľa úspechov a nech sa im žiacke knižky napĺňajú samými jednotkami! Veľa šťastia, prváčence!

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria