Pasovanie prvákov

Dňa 27.10.2015 sa v priestoroch našej školy ozýval detský spev a smiech. Dôvodom bola príležitosť s názvom

„PASOVANIE  PRVÁKOV“.pasovacka2

Pomocou rozprávky „O hlúpom Janovi" a  rozprávkovým postavičkám princeznej a ježibaby  deti plnili úlohy zo SJL, MAT a TSV. Nechýbali ani hry v priestoroch telocvične. Deti ukázali svojim rodičom, čo sa naučili od septembra  na vyučovacích hodinách a ako sa z malých škôlkarov stali šikovní žiaci Švermováci. Po splnení všetkých úloh a zložení slávnostného sľubu  ich Hlúpy Jano aj s pomocníkmi slávnostne „pasovali“ a prijali medzi žiakov našej  školy. Za odmenu si domov žiaci  odniesli darčeky, ktoré   im pomôžu aj na vyučovaní.

Spokojnosť rodičov a úsmevy detí potvrdili, že sa deti v škole cítia dobre a s radosťou prichádzajú každé ráno opäť do školy.

Našim malým prvákom želáme veľa úspechov v škole a nech sa im  žiacke knižky napĺňajú iba jednotkami.