Pexesový kráľ

Spolupráca a kamarátstvo starších a mladších žiakov našej školy nie sú ničím výnimočné. Aj tentoraz sa naši ôsmaci – parlamenťáci – postarali o príjemné spestrenie popoludnia našim piatakom.

Pexesové partičky sa len tak míňali, zábavu, veselosť, sladké občerstvenie striedali úsmevné i poučné debaty medzi švermováckymi juniormi a ostrieľanými ôsmakmi. Na obidvoch stranách vládla dobrá nálada, a tak pexesové popoludnie určite prispelo k vylepšeniu už aj tak dobrých švermováckych vzťahov.

A kto bol víťazom? No predsa všetci! Všetci, ktorí dajú šancu tým druhým a pustia si ich do svojho srdiečka…