Po 2 rokoch opäť bronz…

1Dňa 6. novembra 2018 sa uskutočnil v poradí už 11. ročník školského kola  Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Na prvom mieste sa umiestnil Miško Židzik, 9. B. Tesne za ním  Timotej Jakubov, 9. C. Na bronzový stupienok vystúpil zástupca z 9. A, Rišo Gerboc. Ostatní súťažiaci  Lívia Šichulová 9. A, Martina Kotěšovská 9. A, Mirka Žáková 9. A, Sandra Svatušková 9. A, Emma Lukáčová 9. B, Martina Jakubkovičová 9. B, Mária Grecová 9. C, Zuzana Bartková  9. C sa stali úspešnými riešiteľmi.

 

 

Fotogaléria

 

 

„Šťastie praje pripraveným…“ to sa potvrdilo aj tohto roku 28. novembra 2018.  V priestoroch CVČ Dúha v Humennom sa uskutočnilo okresné kolo olympiády.  Miško Židzik potvrdil, že len poctivou prácou môže človek byť pripravený na úspech či šťastie. V okresnom kole sa umiestnil na krásnom 3. mieste a potvrdil svoje kvality.

 

 

Miškovi srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.  Blahoželáme i p. uč. Mgr. Anne Dobrovolnej za prípravu a čas.

 

ol_sjl

Ďalšie články
Škola v prírode
svp_foto
Hotel Tulipán v Tatranskej Lomnici sa v dňoch 13.5. - 17.5.2019 stal na týždeň naším „domovom“.
Exkurzia z techniky v CEPT.
cept_foto
Dňa 2.5.2019 sa žiaci 7.C triedy zúčastnili na exkurzii v Centre edukácie a popularizácie techniky (CEPT) na Fakulte humanitných a prírodných vied PU v Prešove.
Fotogaléria