Poďme si písať…

obalkaTo, že písanie listov dnes nie je v móde, pre našich žiakov neplatí. Úžasná  myšlienka dopisovať si v hlavičkách našich „parlamenťákov“ skrsla   s príchodom žiačky Valerie Semotamovej z Brna. V septembri 2015 plná očakávania  stála na školskom dvore a svojím priateľským srdiečkom rýchlo zapadla do kolektívu triedy a života našej školy. Vďaka spolupráci s pani učiteľkou z Brna, ktorá s nadšením privítala túto myšlienku, rozbehli sa balíky z  Čiech na Slovensko a zo Slovenska do Čiech. Balíčky obsahovali nielen adresy, ale aj vlastnoručne vyrobené knižné záložky s rôznymi detskými motívmi. Tých veru bolo!

A tak sa začínajú nové priateľstvá… nezvyčajné… čarovné… listové…

No nie je to úžasné?!

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria