Pozvanie, ktoré sa…

Pozvanie, ktoré sa neodmieta.

 

Sme veľmi radi, že sme mohli prijať milé pozvanie pani riaditeľky a malých kamarátov z MŠ Družstevnej.

 

Navštívili sme ich v krásne, slnečné poobedie v stredu 27. marca. Kým ešte tí najmladší sladučko odfukovali vo svojich postieľkach, my sme s otvorenými ústami sledovali, počúvali a prežívali pútavé sférické divadelné predstavenie v nafukovacej kupole. Poučným príbehom nás sprevádzali dvaja kamaráti tučniak a ľadový medvedík. Ich objavy zaujali nielen tretiakov, ale aj prváčikov! Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí o planéte Zem, polárnej noci i polárnom dni… Bola to pre nás všetkých super jazda kozmickou loďou  vesmírom!

 

 

Ďakujeme za pozvanie, milí malí kamaráti!

 

Ďalšie články
Kráľovná na Dunaji
budpest
2. a 3. októbra 2019 naši siedmaci a ôsmaci navštívili počas dejepisnej exkurzie hlavné a zároveň najväčšie mesto Maďarska.
Plavecký výcvik 6.roč.
plav
Plavecký výcvik pre žiakov 6. ročníka sa konal v dňoch 24.9. – 4.10.2019 v rozsahu 16 hodín v humenskej plavárni.
Fotogaléria