Pozvanie, ktoré sa…

Pozvanie, ktoré sa neodmieta.

 

Sme veľmi radi, že sme mohli prijať milé pozvanie pani riaditeľky a malých kamarátov z MŠ Družstevnej.

 

Navštívili sme ich v krásne, slnečné poobedie v stredu 27. marca. Kým ešte tí najmladší sladučko odfukovali vo svojich postieľkach, my sme s otvorenými ústami sledovali, počúvali a prežívali pútavé sférické divadelné predstavenie v nafukovacej kupole. Poučným príbehom nás sprevádzali dvaja kamaráti tučniak a ľadový medvedík. Ich objavy zaujali nielen tretiakov, ale aj prváčikov! Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí o planéte Zem, polárnej noci i polárnom dni… Bola to pre nás všetkých super jazda kozmickou loďou  vesmírom!

 

 

Ďakujeme za pozvanie, milí malí kamaráti!

 

Ďalšie články
Viacboj všestrannosti
viacboj
S prvým čerstvo napadaným snehom si naši žiaci prvého až štvrtého ročníka smelo vykračovali mestom na ZŠ Dargovských hrdinov.
Adventný kalendár
ikebany
Advent je čarovným obdobím príchodu najkrajších sviatkov v roku - Vianoc.
Fotogaléria