Pozvanie, ktoré sa…

Pozvanie, ktoré sa neodmieta.

 

Sme veľmi radi, že sme mohli prijať milé pozvanie pani riaditeľky a malých kamarátov z MŠ Družstevnej.

 

Navštívili sme ich v krásne, slnečné poobedie v stredu 27. marca. Kým ešte tí najmladší sladučko odfukovali vo svojich postieľkach, my sme s otvorenými ústami sledovali, počúvali a prežívali pútavé sférické divadelné predstavenie v nafukovacej kupole. Poučným príbehom nás sprevádzali dvaja kamaráti tučniak a ľadový medvedík. Ich objavy zaujali nielen tretiakov, ale aj prváčikov! Dozvedeli sme sa veľa zaujímavostí o planéte Zem, polárnej noci i polárnom dni… Bola to pre nás všetkých super jazda kozmickou loďou  vesmírom!

 

 

Ďakujeme za pozvanie, milí malí kamaráti!

 

Ďalšie články
Rozhodnutie.
Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach  Mgr. Branislava Gröhlinga
Fotogaléria