Pytagoriáda

V OKRESNOM KOLE PYTAGORIÁDY SME SA NESTRATILI

pytagŠvermováci (a samozrejme aj ich učitelia), ktorí sa ,,kamarátia“ s číslami a inými matematickými záhadami, sa po celoročnej každodennej príprave tešia z dosiahnutých výsledkov.

Tento školský rok  priniesol v okresnom kole súťaže PYTAGORIÁDA pekné výsledky. Najúspešnejšími Švermovákmi boli šiestak Michal Židzik, ktorý sa stal víťazom kategórie P6 a siedmak Samuel Koribanič, ktorý sa umiestnil aj v kategórii P7 aj P8 na druhom mieste. Srdečne im blahoželáme.

Aj ostatným zástupcom našej školy sa darilo a úspešne zvládli zaujímavé úlohy okresného kola:

V kategórii P3 boli úspešní: Matúš Adamec (4.m.), Barbora Bačovčinová (9.m.), Tomáš Sukeľ (11.m.).

V kategórii P4 sa darilo: Matejovi Babinskému (10.m).

V kategórii P5 sa ukázali dievčence Lucia Betáková (10.m.) a Lucia Soňa Dolobáčová (13.m.).

V kategória P6 boli úspešní aj Peter Rudišin (4.m.), Timotej Jakubov (10.m.), Richard Gerboc (12.m.).

Všetkým srdečne blahoželáme a prajeme im veľa elánu a síl v príprave do ďalších súťaží.

Takéto úžasné výsledky by neboli možné bez podpory zo strany učiteľov – p. uč. Kirňakovej, p. uč. Bačišinovej, p. uč. Saloku, p. uč. Bočkayovej, p. uč. Kuľhu. Aj touto cestou im vyslovujeme veľké ĎAKUJEME.

Fotky zo súťaže, z odovzdávania cien a výsledkové listiny si môžete pozrieť na stránke organizátora súťaží CVČ DÚHA.