READING COMPETITION

Je MAREC – MESIAC KNÍH. AJ my angličtinári radi čítame, a preto sme dňa 22.3.2016 v popoludňajších hodinách zorganizovali 1. ročník súťaže, ktorú sme nazvali READING COMPETITION.

Riešili sme šesť úloh. V prvej sme spájali anglicky píšucich autorov s ich dielami a ilustráciami z ich kníh. V ďalších úlohách sme hľadali a spájali názvy rozprávok, určovali poradie deja príbehu, riešili osemsmerovky,  poprehadzované písmenká atď., atď…

A ako sme dopadli? Na prvom mieste skončili dievčatá zo 6.C (Hrubovská, Cholpová, Gavelová, Sotáková, Tomková), druhé miesto získali chlapci zo 6.C (Chromý, Jakubov, Murín, Šepeľa, Šimka) a tretie miesto patrí žiačkám zo 6.B (Kalaninová, Lukáčová, Radová, Šimonová, Vaceľová).

Spoločnosť nám robili pani učiteľky Krídlová, Čelovská, Porvažníková, Sukeľová. Tešíme sa na ďalšiu súťaž z angličtiny.

 

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria