Reading Competition

Reading Competition

 

Už štvrtý rok sa naši šiestaci, hlavne tí čítaniachtiví , tešia na mesiac marec. V tomto mesiaci prebiehajú na našej škole rôzne akcie súvisiace s mesiacom kníh. Aj my, angličtinári, sme sa zapojili. Pre šiestakov sme pripravili súťaž, v ktorej si štvorčlenné družstvá zo 6.A, 6.B a  6.C zmerali sily v poznávaní britských a amerických autorov detských kníh, v spoznávaní knižných a filmových rozprávok. Deti skladali obsah známych rozprávok, spoznávali názvy rozprávok v anglickom jazyku, riešili hlavolamy, skladali puzzle a snažili sa čo im sily stačili, aby nesklamali seba a svojich spolužiakov.

 

A ako to nakoniec skončilo. Po veľmi tvrdom ale čestnom boji takto:

 

1. miesto žiaci 6.C triedy  Emka Gavaľová, Ninka Betáková, Ninka Bačovčinová a Pavel Korba

2. miesto žiaci 6.B triedy  Sofia Lučková, Lianka Krivjanská, Maroš Mackaľ a Filip Varga

3. miesto žiaci 6.A triedy  Emka Ferková, Dorotka Vaceľová, Janka Orlejová a Viťka Šepeľová

 

Súťaž pripravila p.uč. Krídlová. Pri hodnotení jej pomáhali p. uč. Sukeľová a Porvažníková

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Švermováci zažili energiu
Pred slávnostným dňom odovzdávania polročného hodnotenia mali naši žiaci jedinečnú možnosť zažiť energiu priamo v priestoroch svojej základnej školy,
Fotogaléria