Reading day

reading2Na konci školského roka si žiaci tretieho a štvrtého ročníka mali možnosť vyskúšať svoje čitateľské zručnosti v anglickom jazyku. Do projektu sa zapojilo spolu 20 žiakov, projekt sa realizoval počas celého mesiaca máj. Žiaci mali možnosť vypožičať si detskú knihu napísanú len v anglickom jazyku, prečítať ju, urobiť do čitateľského denníka záznam pozostávajúci z 3 – 4 viet a aspoň 4 nových slov, záznam doplniť kresbou a pri vrátení knihy ukázať zodpovednej pani učiteľke. Za tento záznam získavali žiaci čitateľskú známku.

Na konci mesiaca sa uskutočnilo vyhodnotenie s nasledujúcim výsledkom:

1. miesto: Barbora Bačovčinová 3.A,   2. miesto: Alžbeta Fedurcová 3.A,  3. miesto:  Janka Orlejová 3.A,  4. miesto: Ema Čubáková, Alžbeta Šepeľová 3.A a 5. miesto: Emka Ferková 3.A.

Špeciálnu cenu za snahu získala Kiara Mrugová 3.A trieda. Všetci zúčastnení žiaci v tomto projekte získali cenu útechy v podobe malej sladkosti. Najúspešnejší žiaci si odniesli hodnotné ceny v podobe obrazu z Londýna, nástenných hodín tiež s motívom londýnskych ulíc, magnetky s anglickou vlajkou. Všetkým blahoželáme a už teraz sa tešíme na ďalší ročník projektu. Poďakovať chceme aj pani učiteľke Mgr. Adriane Bačišinovej za tento zaujímavý projekt, ktorý pre našich žiakov pripravila a zrealizovala.