Ruže mojej duše

Spolok slovenských spisovateľov, Košická odbočka SSS, MO Matice slovenskej v Sečovciach, DMS v Prešove vyhlásili tento rok už 25. ročník súťaže vo vlastnej literárnej tvorbe na ľubovoľnú tému, ktorej sme sa zúčastnili aj my.

4. decembra sa uskutočnilo vyhodnotenie tejto literárnej súťaže. A takto nás ohodnotili členovia poroty v zložení: Ingrid Lukáčová (poetka, tajomníčka KO Spolku slovenských spisovateľov), Dalimír Stano (poet, prozaik, člen výboru KO Spolku slovenských spisovateľov),Oľga Adamkovičová (poetka):

1. kategória – 2. miesto v poézii získala Evka Onderišinová 3. C.

2. kategória – 1. miesto v poézii získal Samuel Onderišin 9. C

próze nám patria všetky tri priečky

1.miesto Samuel Koribanič z  9. A,

2. miesto Samuel Onderišin z  9. C

3. miesto  Alex Taňkoš z  5. C

Oceneným mladým autorom srdečne blahoželáme!

20180129_092938