S „raketou“ to vieme…

Našim žiakom sa v bedmintone skutočne darilo…

 

November  bol pre našich žiakov nadmieru úspešný. Okresné kolá na pôde ZŠ Pugačevovej priniesli našim dievčatám i chlapcom najcennejší kov.

 

  1. novembra sa naše dievčenské družstvo v zložení Karin Ferjaková 6.B, Sofia Meždejová 8.B a  Diana Dravecká 6.B s obrovským odhodlaním pustilo do prvého zápasu. Ten sme vyhrali vo štvorhre i dvojhre. Dramatickosť sprevádzala celý turnaj a nervozita stúpala… Napínavý priebeh mal však pre nás šťastný koniec. Finálové zápasy s dievčatami zo ZŠ Koškovce mali všetko, čo si boj o zlatú priečku zaslúži. Dynamika, dravosť i odhodlanie zdolať súpera čo najlepšie, to všetko priam sršalo z obidvoch strán. Napokon sa  vďaka bojovnosti a húževnatosti podarilo našim dievčatám vyhrať, a tak po prvýkrát v takejto súťaži získať fantastické 1. miesto.

 

Ani naši chalani sa nedali zahanbiť.  29. novembra zvíťazili nad každým, kto sa im postavil do cesty. Svojim súperom nedali žiadnu šancu, vyhrali všetky zápasy, a tak si chlapci v zložení Michal Drobný, Edo Sopiriak a Tadeáš Ištok – všetci z 9.A priniesli nádherné a skutočne zaslúžené zlato.

 

Dievčatá i chalani nám urobili obrovskú radosť, za čo im zo srdca ďakujeme.  Veľmi nás teší, že v našej škole rastú takéto športové talenty, ktorým budeme držať palce aj do budúcnosti.

 

Fotogaléria

 

bedminton

Ďalšie články
Fotogaléria