Šaliansky Maťko

Šaliansky Maťko

Jozefa Cígera Hronského

 

Nuž… stalo sa to v predvianočnom čase, keď sa naše najmladšie recitátorské hviezdičky pustili  slovenské povesti prednášať. Úloha to bola neľahká. Desať súťažiacich z 2. a 3. ročníka sa veľmi statočne držali. Pozornej porote sa veľmi ľúbili všetky milé stvorenia, ale… rozhodnúť museli.

V I. kategórii našu školu, veríme že úspešne, ďalej reprezentovať pôjde Piňková Alžbetka z III.C, ktorá I. miesto získala, nemalý potesk si Lešková Eliška z III.C vyslúžila, ktorá II. miesto obsadila a nakoniec milá porota svoje III. miesto udelila hneď dvom dievčinkám, a to Židzikovej Zuzanke z III. A a Kaššaiovej Nelke z II.B.

Všetkým veľká pochvala patrí, ako aj mamkám a pani učiteľkám, ktoré s textom pomáhali.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Vianočné prekvapenie…
1
Švermovácke decká sa stali súčasťou milého vianočného klipu Ondreja Kandráča a Celeste Buckingham...
Mikulášsky turnaj
turnaj
Už tradičný stolnotenisový turnaj sa tento rok niesol v znamení Mikuláša, pretože sa konal 5.decembra.
Fotogaléria