Šaliansky Maťko 2020

Kým niektorí žiaci tvrdo zarezávali v škole a snažili si ešte „vylepšiť“ známky na vysvedčeniach, iní reprezentovali školu v okresnom kole súťaže Šaliansky Maťko J. C. Hronského v prednese slovenských povestí.

 

V CVČ Dúha v Humennom sa štvrtok 23. januára uskutočnil už jubilejný 30. ročník tejto celoslovenskej súťaže. Napriek nášmu zastúpeniu len v dvoch  kategóriách, boli sme veľmi úspešní, veď posúďte sami.  Pri svojej premiére v 1. kategórii Simonko Baláž z 3. A sa umiestnil na krásnom 3. mieste a ostrieľaná recitátorka Alžbetka Piňková obsadila tradične 1. miesto a postup do krajského kola.

 

Obom reprezentantom, Simonovi a Alžbetke, srdečne blahoželáme! Za prípravu ďakujeme pani učiteľkám Mgr. A. Bačišinovej a Mgr. A. Dobrovolnej.

 

Ďalšie články
Rozhodnutie.
Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach  Mgr. Branislava Gröhlinga
Fotogaléria