Šaliansky Maťko

Dňa 11. decembra 2019 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže v prednese slovenskej povesti – Šaliansky Maťko J. C. Hronského.

Žiaci súťažili v troch kategóriách. V silnej konkurencii si postup do okresného kola vybojoval v I. kategórii Simon Baláž  z  III. A.  V  III. kategórii postúpila do okresného kola  Alžbeta Piňková zo  VI. C.

Všetkým oceneným recitátorom srdečne blahoželáme a víťazom  želáme veľa úspechov v okresnom kole.

Naše poďakovanie patrí všetkým pedagógom, ktorí pripravovali žiakov na túto súťaž.

Umiestnenia žiakov v školskom kole:

1. kategória

1. miesto – Simon Baláž / III. A/