Sánkovačka v Zamutove

Športovo turistický krúžok – Sánkovačka

______________________________________________

Zima bez snehu a sánkovačky? Tak to v žiadnom prípade! Dňa 8.2.2020 sme sa vystrojili, pred školou nasadli na autobus a vydali sa na cestu za snehom. V Zamutove nás privítalo nádherné počasie a umelým snehom pokrytá sánkovacia dráha, ktorá nám vyčarila obrovský úsmev na tvárach. Jedinečný zážitok sme si perfektne užili a po ceste späť do Humenného plánovali, kam sa vyberieme najbližšie. Kto nebol, môže ľutovať.

_

Turisti a športovci  zo ZŠ Jána Švermu s pani učiteľkou Mgr. Máriou Feckaničovou

Fotogaléria

Ďalšie články
Rozhodnutie.
Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR vo veci prerušenia vyučovania v školách a školských zariadeniach  Mgr. Branislava Gröhlinga
Fotogaléria