Šk. kolo Hviezdoslavov Kubín

Aj v tomto školskom roku sa najlepší recitátori 2. až 4. ročníka stretli 27. februára 2019 v školskom kole súťaže v prednese poézie a prózy pod názvom Hviezdoslavov Kubín.

 
Porota v zložení Mgr. Mária Onderišinová, predseda, PaedDr. Marcela Taňkošová, Mgr. Jana Porvažníková a Mgr. Mária Feckaničová to ani v tomto roku nemala vôbec ľahké. Vybrať tých najlepších, ktorí nás budú reprezentovať na okresnom kole súťaže, dalo naozaj zabrať.
V príjemnej a pokojnej atmosfére sa stretlo 30 recitátorov I. kategórie a porota rozhodla nasledovne: poézia: 1.m. Ivana Kindernayová 3.C, 2.m. Lara Vysočanská 4.C, Veronika Lecáková 3.C, 3. m. Lara Lodová 2.D, Valéria Vaceľová 2.C, Michal Onufer 2.A, 4. m. Dominik Horný 2.C, Jozef Grec 2.D, 5.m. Elene Kuncová 2.C, Nela Demková 2.A. Próza: 1. m. Simon Baláž 2.A, 2. m. Jakub Slivka 2.C, Nela Kašaiová 4. B, 3. m. Liliana Drábová 4.C, Tamara Džubarová 3.C, Terezka Vaškovičová 3.D, 4. m. Lenka Sopková 2.A, Emma Raganová 2.B, 5. m. Tobiáš Mažerik 3.A, Alexandra Kračuníková 3.D.

 
Víťazom blahoželáme a držíme palce na okresnom kole. Ďakujeme porote za vytvorenie pokojnej a povzbudivej atmosféry a všetkým recitátorom za krásny umelecký prednes.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Adventný kalendár
ikebany
Advent je čarovným obdobím príchodu najkrajších sviatkov v roku - Vianoc.
O vesmíre trochu inak
planet
Dňa 14.11.2019 sa uskutočnila návšteva planetária a hvezdárne v Technickom múzeu v Košiciach.
Fotogaléria