Škola v prírode

Tatranská Polianka  06.06.2016 – 11.06.2016

Školský rok máme takmer za sebou a zoznam školských zážitkov by nebol úplný bez udalosti, na ktorú sme sa už dlho tešili  – Školy v prírode. Tento rok sme sa rozhodli pre pobyt  vo Vysokých Tatrách. A výber bol správny, pretože hotel Hubert  v Tatranskej Polianke so svojou jedinečnou polohou a prekrásnym okolím splnil aj  naše najtajnejšie očakávania. Celým pobytom nás sprevádzalo krásne, takmer letné počasie, ktoré  prialo našim plánovaným aktivitám.

 

Zažili sme veľa športových aktivít na čerstvom vzduchu, turistiku, návštevu viacerých horských chát a vodopádov a veľa nových zaujímavostí sme sa dozvedeli v múzeu TANAP-u v Tatranskej Lomnici. Pestrosť jesennej tatranskej flóry nás  očarila a nabila nás pozitívnou energiou, z ktorej budeme čerpať ešte dlho po návrate domov.

 

K spokojnosti nás všetkých bol bezúrazový  pobyt a šťastný  návrat domov. Zostali nám krásne spomienky, zážitky, množstvo nezabudnuteľných chvíľ. 

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Náš Deň Zeme
denzeme
I keď je Deň Zeme oficiálne stanovený na 22.apríla, my-Švermováci sme si tento deň pripomenuli už 17.apríla.
Zber batérií
baterie
V našom každodennom živote sa často dostávame do kontaktu s ťažko rozložiteľným odpadom, ktorým sú aj batérie.
Fotogaléria