SLÁVICI Z LAVICE

Posledný  týždeň pred jesennými prázdninami sa šesť dievčat našej školy zúčastnilo speváckej súťaže „SLÁVICI Z LAVICE“, ktorú organizuje ZŠ Pugačevova. Moderná pieseň je pre mladú generáciu populárna a tak niet divu, že konkurencia bola veľká. Dievčatá sa však nezľakli, zabojovali a umiestnili sa v zlatom a striebornom pásme.

 

Zlaté pásmo porota udelila:

 

Eve Ivancovej   (2. A)

Tamare Džubarovej ( 3. C)

Viktórii Lacovej (8.C)

Viktórii Čižmárovej (8.C)

AnneMárii Demkovej (8.C)

 

 

Strieborné pásmo získala:

 

 

Veronika Lecáková  (3.C)

 

 

V porote boli známe osobnosti zo showbisnisu, ktoré spolupracujú so známymi slovenskými speváčkami a z tejto súťaže už zabodovali mnohí mladí humenčania v rôznych talentových súťažiach. Možno aj naše „slávice“ raz budú slávne. Tak nech im to ďalej tak krásne spieva. Srdečne gratulujeme.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Fotogaléria