SLÁVICI Z LAVICE

Posledný  týždeň pred jesennými prázdninami sa šesť dievčat našej školy zúčastnilo speváckej súťaže „SLÁVICI Z LAVICE“, ktorú organizuje ZŠ Pugačevova. Moderná pieseň je pre mladú generáciu populárna a tak niet divu, že konkurencia bola veľká. Dievčatá sa však nezľakli, zabojovali a umiestnili sa v zlatom a striebornom pásme.

 

Zlaté pásmo porota udelila:

 

Eve Ivancovej   (2. A)

Tamare Džubarovej ( 3. C)

Viktórii Lacovej (8.C)

Viktórii Čižmárovej (8.C)

AnneMárii Demkovej (8.C)

 

 

Strieborné pásmo získala:

 

 

Veronika Lecáková  (3.C)

 

 

V porote boli známe osobnosti zo showbisnisu, ktoré spolupracujú so známymi slovenskými speváčkami a z tejto súťaže už zabodovali mnohí mladí humenčania v rôznych talentových súťažiach. Možno aj naše „slávice“ raz budú slávne. Tak nech im to ďalej tak krásne spieva. Srdečne gratulujeme.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Dejiny alebo história
005
„Dejiny alebo história sú v širšom zmysle súhrn všetkých udalostí, dejov a súvislostí v čase a priestore.
Šk. kolo pytagoriády
pyt
Šikovní švermováci si to 12. a 13. decembra 2018 v škole namierili najskôr do školskej jedálne,
Fotogaléria