SLÁVICI Z LAVICE

Posledný  týždeň pred jesennými prázdninami sa šesť dievčat našej školy zúčastnilo speváckej súťaže „SLÁVICI Z LAVICE“, ktorú organizuje ZŠ Pugačevova. Moderná pieseň je pre mladú generáciu populárna a tak niet divu, že konkurencia bola veľká. Dievčatá sa však nezľakli, zabojovali a umiestnili sa v zlatom a striebornom pásme.

 

Zlaté pásmo porota udelila:

 

Eve Ivancovej   (2. A)

Tamare Džubarovej ( 3. C)

Viktórii Lacovej (8.C)

Viktórii Čižmárovej (8.C)

AnneMárii Demkovej (8.C)

 

 

Strieborné pásmo získala:

 

 

Veronika Lecáková  (3.C)

 

 

V porote boli známe osobnosti zo showbisnisu, ktoré spolupracujú so známymi slovenskými speváčkami a z tejto súťaže už zabodovali mnohí mladí humenčania v rôznych talentových súťažiach. Možno aj naše „slávice“ raz budú slávne. Tak nech im to ďalej tak krásne spieva. Srdečne gratulujeme.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria