Slávik Slovenska

Dňa 27.apríla už tradične prebiehala spevácka súťaž SLÁVIK SLOVENSKA. Tento rok sa jej zúčastnilo rekordných 73 žiakov, preto sme súťaž rozdelili na dve etapy. Najprv súťažili speváci prvej kategórie a po krátkej prestávke speváci druhej a tretej kategórie. Súťažiaci spievali po dve piesne, z ktorých jednu spievali so sprievodom klavíra.

Výsledky súťaže:

1. kategória

1.miesto:       Veronika   LECÁKOVÁ          I.  C

2.miesto:       Tamarka   DŽUBAROVÁ       I.  C

3.miesto:       Zuzana      ŽIDZIKOVÁ         III. A

2. kategória

1.miesto:      Zuzana  KRÍDLOVÁ        V.C

2.miesto:      Viktória  LACOVÁ           VI.C

3.miesto:      Natália KUĽHOVÁ          VI.A

3. kategória

1.miesto:      Miroslava  CHOMOVÁ                VII.B

2.miesto:       Viktória   DZEMJÁNOVÁ            VII.A

3.miesto:       Martina   KOTEŠOVSKÁ             VII.A

Víťazky školského kola nás budú reprezentovať na okresnom kole v máji. Držíme im prsty!