Slávik trilkuje už 25 rokov

slavik„Je to už 25 rokov, čo svetlo uzrela spevácka súťaž ľudových piesní SLÁVIK SLOVENSKA. Na miestach prvých súťažiacich sedia už ich deti a prežívajú vzrušenie ako ich rodičia pred rokmi…“

Týmito slovami otvorila 25. ročník súťaže SLÁVIK SLOVENSKA 2015 pani učiteľka Kirňaková a vyzvala žiakov, aby bez trémy a veselo zatrilkovali to, čo ich hrdielka dokážu. Do súťaže sa zapojilo 65 žiakov v troch kategóriách.

Víťaz každej kategórie bude reprezentovať našu školu na okresnom kole, ktoré sa bude konať 6. mája.

A tu sú víťazi:

1. kategória  SIMONKA  ŽAKOVÁ    B
  2. kategória MIRKA   CHOMOVÁ    B
  3. kategória DANKA  BANDURIČOVÁ 8.C

Všetci im budeme držať prsty!