Spelling competition

V pondelok 30. mája 2016 sa v našej škole konala súťaž v hláskovaní v anglickom jazyku. Súťaže sa zúčastnili žiaci 3. a 4. ročníka. Úlohou žiakov bolo v čo najkratšom čase správne vyhláskovať desať anglických slovíčok.

V kategórii 3. ročník sa na prvých troch miestach umiestnili: Michal Šalata z 3.A (1. miesto), Tomáš Sukeľ z 3.C (2. miesto) a Patrik Čerevka z 3.B (3.miesto).

V kategórii 4. ročník sa na prvých troch miestach umiestnili: Matej Babinský zo 4.B (1. miesto), Jana Michančová zo 4.B (2. miesto) a Nina Mindová zo 4.C (3.miesto).

Prví traja žiaci v obidvoch kategóriách boli ocenení krásnymi vecnými cenami a všetci účastníci dostali sladkú odmenu.