Štefánikov beh

Na počesť  smrti velikána Milana Rastislava Štefánika sa každý rok koná v Humennom Štefánikov beh. Inak tomu nebolo ani 10. mája 2018. Organizátormi Štefánikovho behu sú ZŠ Hrnčiarska, odbor Matice slovenskej v Humennom, 1. atletický klub Humenné a mesto Humenné. Súťaže sa zúčastnili humenské základné školy, ale aj ZŠ z okolitých obcí. Pretekalo sa v štyroch kategóriách dievčat a chlapcov.

1.miesto v Kategórii 2 chlapci získal náš žiak Adam Balážz 5.A

3.miesto v Kategórii 4 chlapci získal Samuel Onderišin z 9.C

Našim bežcom Adamkovi  a Samkovi srdečne blahoželáme a p. učiteľovi Čerevkovi ako aj pánovi riaditeľovi Šalatovi ďakujeme za prípravu.