Stolný tenis.

Dňa 22. novembra sa v CVČ DÚHA uskutočnilo okresné kolo družstiev v  stolnom tenise.

Naše družstvo v zložení Adam Marcinčák 5.A,  Michal Šalata  5.A, Tadeáš Ištok  9.A a Dávid Babinec 9.B pod vedením p. uč. Kirňakovej postúpili z obvodného kola na okresné kolo víťazstvom nad ZŠ Cyrila a Metoda HE a ZŠ Udavské. S veľkým odhodlaním, ale aj obavami sme nastupovali do každého setu so ZŠ KOŠKOVCE, ZŠ Z MEDZILABORIEC, ZŠ KOŠAROVCE a ZŠ KAMENICA NAD CIROCHOU.

A podarilo sa vyhrať. Bolo to o to úžasnejšie, že sme sa tejto súťaže zúčastnili prvýkrát v histórii našej školy. Postúpili  sme do krajského kola, ktoré bude v SPIŠSKEJ STAREJ VSI, a to v marci 2018.

Držte nám palce!!!