Švermovácka rally

Krásne júnové počasie priam láka na bláznivé aktivity vonku.
Žiacky parlament si tentoraz pre štvrtákov a piatakov nachystal preteky. No nie obyčajné, pretekali autíčka na diaľkové ovládanie. Súťažili malé, súťažili veľké… modely svetových značiek… Hudba, smiech a dobrá nálada – to všetko prilákalo množstvo zvedavcov a okruh divákov sa pomaly rozšíril… bol nás plný školský dvor. A víťazi? Tí boli všetci, ktorí sa našej akcie zúčastnili. Tešíme sa, že „šoférske umenie“ zvládli aj dievčatá… Veď nie nadarmo sa vraví, že ženy sú najopatrnejšie jazdkyne. Chalani sa zas predviedli v plnej paráde, nechýbalo napätie a správna dávka adrenalínu… Boli ste fantastickí!
A to nebolo všetko! Príjemným spestrením programu boli štvornohí miláčikovia našej deviatačky Ninky Gavaľovej a jej kamarátky René. Učenlivé psíčky našim žiakom predviedli, čo znamená poslúchať na prvýkrát. Cviky, ktoré cvičiteľky so psíkmi predvádzali, zožali obrovský úspech. Hlučná vrava a smiech na okamih stíchli a všetci s nemým úžasom sledovali úchvatné psie kreácie… Ďakujeme dievčatám, že nám svojich psíkov ukázali a my vôbec nepochybujeme o tom, že mnohým vnukli krásnu myšlienku – mať doma nového verného kamaráta…