TALENTÁRIUM

Dňa 4.5.2017 sme my, žiaci 1.-4. ročníkov ukázali, že máme talent. V spevácko-tanečnej súťaži “TALENTÁRIUM” sme predviedli rôzne tanečné choreografie, zaspievali známe slovenské a zahraničné hity a celou školou sa ozýval spev a potlesk za naše výkony. Porota to nemala naozaj ľahké, ale nakoniec sme si všetci odniesli domov ocenenia. Aby to bolo spravodlivé, súťažili sme v dvoch kategóriách: 1.-2. ročník a 3.-4. ročník. V to popoludnie sa z nás stali naozajstní speváci a tanečníci a ktohovie, možno raz budeme slávni a v nejakom rozhovore sa pochválime, že keď sme chodili na ZŠ J. Švermu, tak v súťaži “TALENTÁRIUM” sme vyhrali.

Máme krásne dojmy a za prípravu ďakujeme všetkým triednym učiteľom, rodičom,  ale aj vychovávateľkám, že nás na spevácko-tanečnú súťaž pripravili.