Tri zlaté kľúče mesta Humenné

V piatok 8. decembra 2017 sa v Centre voľného času Dúha organizovala súťaž Tri zlaté kľúče mesta Humenné, ktorú usporiadala ZŠ Dargovských hrdinov pri príležitosti 700. výročia mesta Humenné. Do súťaže sa zapojil aj náš 5 – členný tím štvrtákov – Eliška Lešková, Alžbeta Piňková, Patrícia Harviliková, Zuzana Židziková  a Patrik Novák. Žiaci preukázali svoje vedomosti z histórie a súčasnosti nášho mesta. Hľadali významy zabudnutých slov, spoznávali významné osobnosti mesta Humenné a v športových disciplínach prejavili svoju šikovnosť, obratnosť a prácu v tíme…
Našim Švermovákom srdečne blahoželáme k nádhernému  2. miestu a tešíme sa, že súdržnosť a vzájomná spolupráca, ku ktorým našich žiakov vedieme, prináša len dobré ovocie…

 

Ďalšie články
Vianočné prekvapenie…
1
Švermovácke decká sa stali súčasťou milého vianočného klipu Ondreja Kandráča a Celeste Buckingham...
Mikulášsky turnaj
turnaj
Už tradičný stolnotenisový turnaj sa tento rok niesol v znamení Mikuláša, pretože sa konal 5.decembra.
Fotogaléria