Tri zlaté kľúče mesta Humenné

V piatok 8. decembra 2017 sa v Centre voľného času Dúha organizovala súťaž Tri zlaté kľúče mesta Humenné, ktorú usporiadala ZŠ Dargovských hrdinov pri príležitosti 700. výročia mesta Humenné. Do súťaže sa zapojil aj náš 5 – členný tím štvrtákov – Eliška Lešková, Alžbeta Piňková, Patrícia Harviliková, Zuzana Židziková  a Patrik Novák. Žiaci preukázali svoje vedomosti z histórie a súčasnosti nášho mesta. Hľadali významy zabudnutých slov, spoznávali významné osobnosti mesta Humenné a v športových disciplínach prejavili svoju šikovnosť, obratnosť a prácu v tíme…
Našim Švermovákom srdečne blahoželáme k nádhernému  2. miestu a tešíme sa, že súdržnosť a vzájomná spolupráca, ku ktorým našich žiakov vedieme, prináša len dobré ovocie…

 

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria