Tri zlaté kľúče mesta Humenné

V piatok 8. decembra 2017 sa v Centre voľného času Dúha organizovala súťaž Tri zlaté kľúče mesta Humenné, ktorú usporiadala ZŠ Dargovských hrdinov pri príležitosti 700. výročia mesta Humenné. Do súťaže sa zapojil aj náš 5 – členný tím štvrtákov – Eliška Lešková, Alžbeta Piňková, Patrícia Harviliková, Zuzana Židziková  a Patrik Novák. Žiaci preukázali svoje vedomosti z histórie a súčasnosti nášho mesta. Hľadali významy zabudnutých slov, spoznávali významné osobnosti mesta Humenné a v športových disciplínach prejavili svoju šikovnosť, obratnosť a prácu v tíme…
Našim Švermovákom srdečne blahoželáme k nádhernému  2. miestu a tešíme sa, že súdržnosť a vzájomná spolupráca, ku ktorým našich žiakov vedieme, prináša len dobré ovocie…

 

Ďalšie články
Kráľovná na Dunaji
budpest
2. a 3. októbra 2019 naši siedmaci a ôsmaci navštívili počas dejepisnej exkurzie hlavné a zároveň najväčšie mesto Maďarska.
Plavecký výcvik 6.roč.
plav
Plavecký výcvik pre žiakov 6. ročníka sa konal v dňoch 24.9. – 4.10.2019 v rozsahu 16 hodín v humenskej plavárni.
Fotogaléria