Turistická vychádzka

Kto má rád turistiku, krásne výhľady, prírodu a vždy so sebou nosí dobrú náladu, si určite prišiel na svoje v sobotu 26.10.2019.

 

Žiaci športovo-turistického krúžku našej školy sa stretli na autobusovej stanici a vybrali sa za dobrodružstvom na hrad Čičva. Mliekom zaliatu krajinu postupne prehrialo slniečko, ktoré sa nám postaralo o veselý deň. Keď sme si obzreli hrad z každej strany, chytil nás hlad, no boli sme pripravení! Založili sme oheň a pustili sa do opekania. Plní nových síl sme sa pustili do listovej šmýkačky, jesennej pátračky a na záver do súťaže o naj šarkana. Obohatení o nové zážitky sme sa pobrali domov.

 

Tešíme sa na ďalšiu spoločnú turistickú akciu!

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Pokyny pre 2. stupeň
Pokyny, upravujúce podmienky prevádzky Základnej školy Jána Švermu na obdobie od 22. júna 2020 do konca školského roka 2019/2020.
Fotogaléria