Turistická vychádzka

Kto má rád turistiku, krásne výhľady, prírodu a vždy so sebou nosí dobrú náladu, si určite prišiel na svoje v sobotu 26.10.2019.

Žiaci športovo-turistického krúžku našej školy sa stretli na autobusovej stanici a vybrali sa za dobrodružstvom na hrad Čičva. Mliekom zaliatu krajinu postupne prehrialo slniečko, ktoré sa nám postaralo o veselý deň. Keď sme si obzreli hrad z každej strany, chytil nás hlad, no boli sme pripravení! Založili sme oheň a pustili sa do opekania. Plní nových síl sme sa pustili do listovej šmýkačky, jesennej pátračky a na záver do súťaže o naj šarkana. Obohatení o nové zážitky sme sa pobrali domov.

Tešíme sa na ďalšiu spoločnú turistickú akciu!