Turnaj vo vybíjanej

Napätie, zdravá rivalita, športový duch, fair – play. Tak takáto atmosféra vládla minulý týždeň v našej telocvični, kde sa konal turnaj vo vybíjanej medzi žiakmi 3. a 4. ročníka. V dobrej nálade podávali žiaci výborné športové výkony. Hrali podľa vopred určeného rozpisu a dohodnutých pravidiel. A výsledky turnaja? Po ťažkých a náročných zápasoch sa víťazmi stali žiaci 3.C.

 

1. miesto 3.C

2. miesto 4.A

3. miesto 4.C

 

Všetci zúčastnení  hráči boli odmenení sladkou odmenou a diplomom a tí najlepší  medailou.  Víťazom blahoželáme a už teraz sa tešíme na ďalší turnaj a skvelé výkony našich športovcov.

 

Ďalšie články
Zimné radovánky
001
Zimné obdobie prináša veľa dôvodov na radosť. Jedným z nich sú zasnežené kopce nášho mesta.
NÁŠ LYŽIARSKY VÝCVIK
LV2019_2st
Pravidelne každý rok sa siedmaci tešia na lyžiarsky výcvik. Ani tentokrát to nebolo inak.
Fotogaléria