Turnaj vo vybíjanej

V polovici októbra prebiehal na našej škole turnaj vo vybíjanej. Zapojili sa doň žiačky 5. a 6. ročníkov. I keď máme v oboch ročníkoch po tri triedy, dievčatá sa rozhodli svoje sily spojiť a vytvorili tak zmiešané družstvá. Všetky sa naozaj snažili dosiahnuť čo najlepší výkon a ukázať svoje športové zručnosti.

 

Lopta lietala zo strany na stranu a dievčatá sa ohýbali ako prútiky. Snaha vyhnúť sa lopte bola taká veľká, že niektoré z nich doslova lietali po ihrisku. J I keď naše Švermováčky taktizovali a spolupracovali, poraziť všetky súperky sa podarilo žiačkam 6.A a 6.B triedy. Piatačky sa zahanbiť nenechali a získali krásne 2.miesto. Na treťom mieste skončili dievčatá zo 6.C a 6.D triedy.

 

Všetkým srdečne blahoželáme a veríme, že chuť športovať a získavať nové zážitky sa ukážu aj v nasledujúcich ročníkoch nášho turnaja.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Vianočné prekvapenie…
1
Švermovácke decká sa stali súčasťou milého vianočného klipu Ondreja Kandráča a Celeste Buckingham...
Mikulášsky turnaj
turnaj
Už tradičný stolnotenisový turnaj sa tento rok niesol v znamení Mikuláša, pretože sa konal 5.decembra.
Fotogaléria