Turnaj vo vybíjanej

V polovici októbra prebiehal na našej škole turnaj vo vybíjanej. Zapojili sa doň žiačky 5. a 6. ročníkov. I keď máme v oboch ročníkoch po tri triedy, dievčatá sa rozhodli svoje sily spojiť a vytvorili tak zmiešané družstvá. Všetky sa naozaj snažili dosiahnuť čo najlepší výkon a ukázať svoje športové zručnosti.

 

Lopta lietala zo strany na stranu a dievčatá sa ohýbali ako prútiky. Snaha vyhnúť sa lopte bola taká veľká, že niektoré z nich doslova lietali po ihrisku. J I keď naše Švermováčky taktizovali a spolupracovali, poraziť všetky súperky sa podarilo žiačkam 6.A a 6.B triedy. Piatačky sa zahanbiť nenechali a získali krásne 2.miesto. Na treťom mieste skončili dievčatá zo 6.C a 6.D triedy.

 

Všetkým srdečne blahoželáme a veríme, že chuť športovať a získavať nové zážitky sa ukážu aj v nasledujúcich ročníkoch nášho turnaja.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Škola v prírode
svp_foto
Hotel Tulipán v Tatranskej Lomnici sa v dňoch 13.5. - 17.5.2019 stal na týždeň naším „domovom“.
Exkurzia z techniky v CEPT.
cept_foto
Dňa 2.5.2019 sa žiaci 7.C triedy zúčastnili na exkurzii v Centre edukácie a popularizácie techniky (CEPT) na Fakulte humanitných a prírodných vied PU v Prešove.
Fotogaléria