TURNAJ VO VYBÍJANEJ

Tretí októbrový utorok, t.j. 16.10.2018, patrilo poobedie v našej telocvični žiačkam 5.-6. ročníka. Konal sa tam totiž turnaj vo vybíjanej. Dievčatá z jednotlivých tried vytvorili svoje družstvá a zmerali si sily navzájom. Do každého nového zápasu nastupovali znova a znova plné energie a chuti ukázať, čo v nich je. Boli skutočne veľmi šikovné a obratné. Všetky hráčky to prežívali naplno, pretože chceli zvíťaziť.  Napriek tomu, že šiestačky mali s vybíjanou viac skúseností, piatačky sa zahanbiť nenechali. Finálový zápas v telocvični sprevádzal krik a napätie sa dalo priam krájať. Po napínavom súboji s tesným výsledkom sa víťazkami stali dievčatá z 5.C triedy. Pekné druhé miesto obsadili žiačky 6.A a tretiu bronzovú priečku získali hráčky 6.B triedy. Bez ohľadu na umiestnenie patrí všetkým zapojeným veľká vďaka za bojovnosť a športového ducha.

 

Verím, že v ďalšom školskom roku sa do takýchto športových aktivít zapojí viac Švermovákov a spoločne tak budeme bojovať proti sedavému spôsobu života, ktorý v  dnešnej dobe začína v našich domovoch prevládať čoraz viac.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Olympiáda v anj
anj
Naši šikovní angličtinári sa opäť po roku stretli 4. decembra a pripravili nám pekné predmikulášske anglické popoludnie.
Filipko a ježibaba
filipko
Rozprávka o Filipkovi je pôvodnou bieloruskou rozprávkou o odvahe malého chlapca, ktorý svojou bystrosťou prekabáti zlomyseľnú ježibabu.
Fotogaléria