TURNAJ VO VYBÍJANEJ

Tretí októbrový utorok, t.j. 16.10.2018, patrilo poobedie v našej telocvični žiačkam 5.-6. ročníka. Konal sa tam totiž turnaj vo vybíjanej. Dievčatá z jednotlivých tried vytvorili svoje družstvá a zmerali si sily navzájom. Do každého nového zápasu nastupovali znova a znova plné energie a chuti ukázať, čo v nich je. Boli skutočne veľmi šikovné a obratné. Všetky hráčky to prežívali naplno, pretože chceli zvíťaziť.  Napriek tomu, že šiestačky mali s vybíjanou viac skúseností, piatačky sa zahanbiť nenechali. Finálový zápas v telocvični sprevádzal krik a napätie sa dalo priam krájať. Po napínavom súboji s tesným výsledkom sa víťazkami stali dievčatá z 5.C triedy. Pekné druhé miesto obsadili žiačky 6.A a tretiu bronzovú priečku získali hráčky 6.B triedy. Bez ohľadu na umiestnenie patrí všetkým zapojeným veľká vďaka za bojovnosť a športového ducha.

 

Verím, že v ďalšom školskom roku sa do takýchto športových aktivít zapojí viac Švermovákov a spoločne tak budeme bojovať proti sedavému spôsobu života, ktorý v  dnešnej dobe začína v našich domovoch prevládať čoraz viac.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria