Turnaj vo vybíjanej

Turnaj vo vybíjanej žiakov 3. – 4. ročníka

V mesiacoch apríl – máj sa na našej škole uskutočnil turnaj žiakov 3. a 4. ročníka vo vybíjanej. Súťažilo sa v dvoch skupinách kde si vzájomne zmerali sily tretiaci v jednej skupine  a štvrtáci  v druhej skupine. Do záverečnej fázy turnaja postúpili žiaci 4.c , 4.b , 3.c a 3.d triedy.

Celkové poradie tried:

1. miesto: 3.C

2. miesto: 4.C

3. miesto: 4.B

4. miesto: 3.D

5. – 7. miesto: 3.A, 4.A a 3.B trieda

Veríme, že žiaci, hlavne dievčatá, budú pokračovať v tomto športe aj na 2. stupni, a nadviažu na úspechy žiačok 5. -7. ročníka, ktoré sú aktuálnymi majsterkami Slovenska v tomto športe.

Ďakujeme triednym učiteľom 3. – 4. ročníka za úspešný priebeh turnaja.