Turnaj vo vybíjanej

Tak ako po iné roky, aj tento školský rok patril mesiac október v našej škole žiačkam piateho a šiesteho ročníka. Dňa 23.októbra sa popoludnie v našej telocvični nieslo v športovom duchu. Dievčatá sa zúčastnili turnaja vo vybíjanej, kde si navzájom zmerali svoje sily. Vzájomné zápasy medzi piatačkami i šiestačkami boli plné odhodlania, bojovnosti a chuti zvíťaziť. Samozrejme nechýbali ani emócie, a tak každý zápas sprevádzali výkriky radosti i malé slzičky smútku. Napriek tomu, že dievčatá sa ohýbali ako prútiky a po ihrisku priam lietali, nemohli sa stať víťazmi všetci. Najšikovnejšie a technicky najzdatnejšie boli Švermováčky zo 6.B triedy, ktoré svojou zohratosťou a vytrvalosťou získali 1.miesto. Dievčatá z 5.C sa však zahanbiť nedali a prebojovali sa na 2.striebornú priečku. Bronzové miesto obsadili žiačky 6.A triedy. Zabudnúť nemôžeme ani na šikovné ruky dievčat z 5.A, 5.B. a 6.C. Všetkým srdečne blahoželáme a veríme, že chuť športovať a získavať nové zážitky sa ukážu aj v nasledujúcich ročníkoch nášho turnaja.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Pokyny pre 2. stupeň
Pokyny, upravujúce podmienky prevádzky Základnej školy Jána Švermu na obdobie od 22. júna 2020 do konca školského roka 2019/2020.
Fotogaléria