TURNAJ VO VYBÍJANEJ

1O tom, že je vybíjaná obľúbeným športom našich tretiakov a štvrtákov, nemožno pochybovať. Veď toľko zápalu, nadšenia a oduševnenia z hry, ktoré predviedli počas turnaja žiakov 3. a 4.ročníka, im môžu závidieť mnohí dospelí. Turnajové zápolenia prebiehali dva týždne a hralo sa systémom každý s každým. Po často neľútostných a vyrovnaných súbojoch sa najviac tešili žiaci 4.C. Na druhom mieste sa umiestnili žiaci 4.B a tretie miesto obsadili žiaci 3.C triedy.

Všetkým úspešným blahoželáme a tým menej úspešným želáme do budúcich športových duelov veľa šťastia.