TURNAJ VO VYBÍJANEJ

1O tom, že je vybíjaná obľúbeným športom našich tretiakov a štvrtákov, nemožno pochybovať. Veď toľko zápalu, nadšenia a oduševnenia z hry, ktoré predviedli počas turnaja žiakov 3. a 4.ročníka, im môžu závidieť mnohí dospelí. Turnajové zápolenia prebiehali dva týždne a hralo sa systémom každý s každým. Po často neľútostných a vyrovnaných súbojoch sa najviac tešili žiaci 4.C. Na druhom mieste sa umiestnili žiaci 4.B a tretie miesto obsadili žiaci 3.C triedy.

Všetkým úspešným blahoželáme a tým menej úspešným želáme do budúcich športových duelov veľa šťastia.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva planetária
planet1
V jeden krásny ešte slnečný októbrový deň žiaci štvrtých ročníkov vycestovali do Prešova,
Podujatie šk. knižnice
kniznice
Slovenská pedagogická knižnica aj tohto roku vyhlásila už 14. ročník celoslovenského projektu „Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice“ venované Medzinárodnému dňu školských knižníc – 23. október 2018.
Fotogaléria