Tvorivé dielne

Dňa 20. 3. 2018 sa v školskom klube detí uskutočnili tvorivé dielne s témou jar a tradície Veľkej noci. V oddeleniach mohli rodičia s deťmi vyrábať jarné dekorácie ako napríklad motýliky, zajačikov, kuriatka, ale aj zdobiť vajíčka. Na výrobu použili materiál ako drevo, servítky, papierové rolky a podobne. Úsmevy na tvárach detí, ale aj rodičov naznačovali príjemný oddych, priateľskú atmosféru a chuť privolať jar v zasneženom a studenom počasí, čo sa nám spoločne aj podarilo. Všetkým deťom a ich rodičom ďakujeme, že prišli a skrášlili našu, ale aj ich školu krásnymi a hlavne farebnými výtvormi.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
ENGLISH STAR
star
Švermováci boli zvedaví, ako sa zdokonalili v angličtine, a preto aj tento rok využili možnosť zapojiť sa do medzinárodnej súťaže ENGLISHSTAR v anglickom jazyku pre žiakov základných škôl,
Fotogaléria