Tvorivé dielne

Dňa 20. 3. 2018 sa v školskom klube detí uskutočnili tvorivé dielne s témou jar a tradície Veľkej noci. V oddeleniach mohli rodičia s deťmi vyrábať jarné dekorácie ako napríklad motýliky, zajačikov, kuriatka, ale aj zdobiť vajíčka. Na výrobu použili materiál ako drevo, servítky, papierové rolky a podobne. Úsmevy na tvárach detí, ale aj rodičov naznačovali príjemný oddych, priateľskú atmosféru a chuť privolať jar v zasneženom a studenom počasí, čo sa nám spoločne aj podarilo. Všetkým deťom a ich rodičom ďakujeme, že prišli a skrášlili našu, ale aj ich školu krásnymi a hlavne farebnými výtvormi.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Štúrov Zvolen
zvolen
V roku 2019 si pripomíname 204. výročie narodenia jednej z najvýznamnejších osobností slovenského národa, kodifikátora spisovnej slovenčiny, jazykovedca, filozofa, pedagóga a politika, Ľudovíta Štúra.
Náš Deň Zeme
denzeme
I keď je Deň Zeme oficiálne stanovený na 22.apríla, my-Švermováci sme si tento deň pripomenuli už 17.apríla.
Fotogaléria