Tvorivé dielne

Dňa 20. 3. 2018 sa v školskom klube detí uskutočnili tvorivé dielne s témou jar a tradície Veľkej noci. V oddeleniach mohli rodičia s deťmi vyrábať jarné dekorácie ako napríklad motýliky, zajačikov, kuriatka, ale aj zdobiť vajíčka. Na výrobu použili materiál ako drevo, servítky, papierové rolky a podobne. Úsmevy na tvárach detí, ale aj rodičov naznačovali príjemný oddych, priateľskú atmosféru a chuť privolať jar v zasneženom a studenom počasí, čo sa nám spoločne aj podarilo. Všetkým deťom a ich rodičom ďakujeme, že prišli a skrášlili našu, ale aj ich školu krásnymi a hlavne farebnými výtvormi.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Dejiny alebo história
005
„Dejiny alebo história sú v širšom zmysle súhrn všetkých udalostí, dejov a súvislostí v čase a priestore.
Šk. kolo pytagoriády
pyt
Šikovní švermováci si to 12. a 13. decembra 2018 v škole namierili najskôr do školskej jedálne,
Fotogaléria