Tvorivé dielne

Dňa 20. 3. 2018 sa v školskom klube detí uskutočnili tvorivé dielne s témou jar a tradície Veľkej noci. V oddeleniach mohli rodičia s deťmi vyrábať jarné dekorácie ako napríklad motýliky, zajačikov, kuriatka, ale aj zdobiť vajíčka. Na výrobu použili materiál ako drevo, servítky, papierové rolky a podobne. Úsmevy na tvárach detí, ale aj rodičov naznačovali príjemný oddych, priateľskú atmosféru a chuť privolať jar v zasneženom a studenom počasí, čo sa nám spoločne aj podarilo. Všetkým deťom a ich rodičom ďakujeme, že prišli a skrášlili našu, ale aj ich školu krásnymi a hlavne farebnými výtvormi.

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Rada školy 2020
Vážení rodičia, rada školy  je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý vyjadruje a presadzuje verejné záujmy a záujmy žiakov, rodičov, pedagogických zamestnancov a ostatných zamestnancov školy v oblasti výchovy a vzdelávania.
Fotogaléria