Tvorivé dielne

18. októbra 2017 sa v našej škole zrealizovali tvorivé dielne. Veď kde inde, ako práve na takomto podujatí sa vytvorí priestor pre fantáziu a šikovné ruky detí… A tie skutočne skúšali rôzne techniky zdobenia jesenných plodov a vymýšľali vlastné jesenné motívy. Tvorivosť, kreativita, nadanie, to všetko sa počas tejto krásnej akcie skĺbilo dokopy a výsledkom boli úžasné dielka našich šikovných detí.

Všetky tieto nádherné výtvory skrášlili priestory našej školy, všade navôkol dýchala krásna jesenná atmosféra. Tešíme sa, že sa našim žiakom darilo a ešte väčšiu radosť máme z toho, že oni sami boli so svojimi výtvormi veľmi spokojní.

Už teraz sa nevieme dočkať našich ďalších spoločných aktivít.