Uchaľak piatakov 2015

Ani tento rok naši deviataci nezabudli na svojich „piatackých kolegov“ a pripravili im krásne zábavné popoludnie… Piataci súťažili, skladali švermovácky sľub, spievali, tancovali… a hlavne – bavili sa.uchalak2

„Popoludní na našej akcii sa mi veľmi páčilo. Najviac však, že sme boli spolu celá trieda a že sme sa zabávali. Perfektné súťaže, super vystúpenie deviatakov… Na diskotéke sme sa riadne vybláznili. Ďakujem, deviataci…“  Lucia Dolobáčová 5.C

 

„Uchaľak sa mi veľmi páčil, pretože tam bola sranda. Úlohy boli zábavné, najviac sa mi páčila tá, keď vybrali jedného žiaka, natreli ho medom a v múke museli hľadať kúsky čokolády… To bola paráda! Deviataci celú akciu robili na spôsob súťaže Česko – Slovensko má talent, boli tam aj porotcovia, ktorí všetko vyhodnocovali. Dokonca vystúpil aj „majster Patrovič“. Deviataci nám tancovali, zabávali nás, diskotéka na konci bola úplne suprová.“  Viktória Lacová 5.C

 

„Na uchaľaku sa mi páčilo množstvo súťaží a aj to, že triedni učitelia dostali parochne. A aké suprové bolo, keď sme mohli kričať na plné hrdlo a nik nás neupozorňoval, ale ešte nás všetci povzbudzovali. Super! Ďakujem.“  Viktor Židzik 5.A

 

„Mne sa veľmi páčili súťaže, boli dobre vymyslené, aby nás pobavili. A že si deviataci pre nás nachystali tanček, to sa mi naozaj rátalo. Diskotéka na konci bola perfektná.“   Adam Cigánik 5.B

 

„Uchaľak bol veľmi pekný. Všetci sme sa perfektne bavili. Moderátori boli perfektní. Tanček deviatakov tiež nemal chybu. Súťaže, ktoré si pre nás prichystali, sa mi tiež rátali. Porota bola dobrá, ale chýbal tam Prachař…“   Emma Krokkerová 5.A

 

„Bolo to skvelé! Deviataci si to dobre nacvičili, urobili tanček, súťaže, predstavenie a veľa, veľa zábavy! Telocvičňa bola vyzdobená balónmi a stužkami, po bokoch svietili milé svetielka a celkovú atmosféru dotvárala pekná hudba. Veľmi sa mi tam páčilo.“   Manuel Sninčák 5.B

 

„Mne osobne sa uchaľak veľmi páčil. Bola tam teda poriadna zábava. Smiešny bol Dano a aj všetci, ktorí to organizovali. Páči sa  mi, že si vedia zo seba urobiť srandu. Zasmial som sa aj vtedy, keď triedni učitelia dostali parochne. Škoda, že to už skončilo, chcel by som uchaľak zažiť ešte raz.“   Dávid Koncz 5.B

 

„Mne sa uchaľak tiež veľmi páčil. Bola tam zábava. Úlohy, ktoré nám deviataci nachystali, sa mi veľmi páčili. Dokonca si deviataci pre nás nachystali tanček, boli perfektní a smiešni. A aj nás ho potom naučili. Na diskotéke nás poriadne povykrúcali. Za všetko im veľmi pekne ďakujem.“  Laura Cichá 5.B

 

„Páčilo sa mi tam všetko. A najlepší bol deviatacky tanec. Škoda, že to netrvalo dlhšie, ešte viac by sme sa zabávali. Ale celý uchaľak bol úžasný.“  Lívia Baulovičová 5.B

 

„Na uchaľaku sa mi véééľmi páčilo. Suprové boli veselé súťaže a tančeky, tiež diskotéka nemala chybu. Z uchaľaku som si doniesla nielen zmaľovanú tvár, ale aj veľa veselých zážitkov. Na tento uchaľak nikdy nezabudnem. Ďakujem všetkým, ktorí túto akciu pripravili.“  Tamara Holubová 5.B

 

„Bolo veľmi milé od deviatakov, že si s celou akciou dali toľko práce. Ja som sa veľmi pobavila. Ešte raz všetkým ďakujem!“  Olívia Němcová 5.B

 

„Uchaľak sa mi páčil, len tanček a disciplíny… no jednoducho „eňo, ňuňo“… Najlepšia disciplína pre mňa?  Asi vyťahovanie jablka z octovej vody… Bŕŕ!!! Ale klobúk dole, deviataci!“  Ondrej Vaľo 5.B

 

„Mne sa páčila diskotéka, súťaže aj pasovačka, ale najlepšie bolo „kradnúť“ balóny na diskotéke.“  Roman Gabria 5.C

 

„V piatok 11. 12. sa všetci piataci zúčastnili pasovačky, čím nás deviataci privítali na 2. stupni. Súťažili sme, no boli to veľmi ťažké úlohy. Ale pozor, bola aj porota. Tanček deviatakov sa mi veľmi páčil a super, že sme si aj my mohli zatancovať. Uchaľak bol veľmi zábavný, nikdy naň nezabudnem.“   Bianka Čurillová 5.A

 

„Bolo tam super! Na čele som mala namaľované srdiečko a na líci smajlíka… Bola tam naozajstná zábava.“   Ivana Hužičková 5.C

 

„Uchaľak bol jednoducho super! Najlepšie bolo, keď si chlapci ľahli na papier a dievčatá ich obkresľovali. Bolo veľa súťaží. Páčilo sa mi aj skladanie švermováckeho sľubu, ktorým sme sa stali skutočnými Švermovákmi na druhom stupni. Aj to, ako sme dostali symbolicky s knihou po hlave – to vraj, aby sme boli múdri – bolo jednoducho skvelé. Všetkým ďakujem.“  Dávid Charitum 5.B

 

„Výborne som sa bavila, oplatilo sa tam prísť. Ďakujem, deviataci!“   Anna Mária Ufnárová 5.C

 

„Na uchaľaku bolo super! Všetko to tam bolo také vtipné. Škoda, že celá akcia netrvala dlhšie, nie, malo to byť nekonečnééé! Táto „oslava nás piatakov“ bola najlepšia, na akej som doteraz bol…“  Samuel Ďuraško 5.C

 

„Všetky úlohy, ktoré pre nás deviataci pripravili, boli smiešne. Hoci sme spočiatku mali obavy, nakoniec celé popoludnie bolo plné zábavy a smiechu. Všetci sme sa dobre bavili. Ďakujem deviatakom za skvelý uchaľak.“ Noemi Savarijová 5.A

 

„Najviac sa mi na uchaľaku páčilo obkresľovanie postáv. A že tam bolo kopec balónov, s ktorými sme sa mohli hrať a nikto nám to nezakazoval. Mohol som aj tancovať, a to bolo super.“  Adam Kičura 5.A

 

„Mojím najlepším zážitkom bolo vyberanie jabĺk zo sladkej vody a že nás potom natreli medom. V miske plnej múky sme museli hľadať čokoládu. Ale bola to paráda! Tanec, ktorý si pre nás pripravili deviataci, nemal chybu. Aj diskotéka na záver bola parádna. Ďakujem všetkým, ktorí pomáhali a nachystali pre nás také krásne zábavné popoludnie.“  Annamária Demková  5.C

„Bolo tam super. Páčilo sa mi: hudba, keď sme prichádzali, úlohy (najlepšia s čokoládou), trávenie času so spolužiakmi, parochne na hlavách triednych, porota… a naj bola diskotéka.“  Viktória Čižmárová 5.C

 

„Na uchaľaku sa mi veľmi páčilo. Úlohy boli úžasné, pobavili sme sa. Na diskotéke bolo tiež super. Tohtoročný uchaľak sa mi veľmi páčil.“ Stela Turiková 5.A

 

„Celé popoludnie bolo super. Porotcovia boli vtipní a moderátori tiež. Úlohy boli premyslené a ten tanec deviatakov ozaj nemal chybu. Na konci bola skvelá oslava. Ďakujeme deviatakom.“  Mária Cmárová 5.A

 

Fotogaléria

Ďalšie články
Návšteva v Steel parku
steelpark
V stredu 12.júna boli naši deviataci v Košiciach, kde navštívili park vedy a techniky Steel Park.
Fotogaléria